léčivé kameny

 

Léčivé kamenyInternetový obchod lecivekameny.vltava2000.cz


(C) 2004-9 www.lecivekameny.eu

 

 

HEMATIT


Kámen kovově stříbřitě černé a červenohnědé barvy, zemité energie.

Jeho klidná, ale hutná a důrazná energie nám přináší sílu a vitalitu. Pomáhá nám aktivizovat skryté rezervy v kritických okamžicích, oslabení a vyčerpání. Pomáhá nám překonat pocit beznaděje a nejistoty. Aktivuje vůli, odvahu a rozhodnost k činům. Odstraňuje psychické poruchy a výkyvy, přináší vnitřní klid, pocit tepla, bezpečí a ochrany Matky Země.

Na úrovni fyzické podporuje tvorbu červených krvinek, aktivuje krevní oběh a srdce, posiluje játra, plíce a slezinu. Pomáhá při nepravidelné menstruaci. Odstraňuje otoky a sraženiny.

Vhodný pro znamení Berana a Štíra.

Hematit

Buddhovy náramkyPřívěsky - srdcePřívěsky - tromlované kamenyNáramkyNáramky plochéNáhrdelníkyDonuty kulatéNáhrdelníky a náramky z tromlovaných kamenůVolné kameny tromlované


MAGNETICKÝ HEMATIT

Charakteristický černou barvou hematitu a silným magnetickým působením.

Na úrovni psychické pomáhá aktivovat skryté zdroje našich sil, čelit požadavkům života s větší silou a klidem.

Na úrovni fyzické odstraňuje stavy slabosti, podporuje tvorbu krve a buněk. Napomáhá regeneraci těla po onemocněních. Odstraňuje bolesti hlavy, napomáhá zdravému spánku, obnovuje krevní oběh, zvyšuje imunitu a má velké preventivní působení. Urychluje hojení ran a zánětů, odstraňuje křeče, léčí všechna onemocnění pohybového aparátu. Náhrdelník pomáhá relaxovat šíjové svalstvo. Ve tvaru dvou oválů se používá k masírování meridiánů a reflexních plošek na rukou a uchu.

Vhodný pro všechna znamení.

NáramkyNáhrdelníkyMasážní kameny různé