léčivé kameny

 

Léčivé kamenyInternetový obchod shop.lecivekameny.eu


(C) 2004-13 www.lecivekameny.eu

 

 

Barvy kamenů


Červená

          

Je barvou krve. Znamená pohyb, energii, životní sílu. Oživuje nás a dává nám činorodost, výkonnost, teplo, sílu a odvahu.


Oranžová

          

Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Obnovuje, oživuje a probouzí radost ze smyslových požitků.


Žlutá

          

Zprostředkovává lehkost, radost a veselé uvolnění. její vibrace nás otevírají životu, podporují naši ochotu navazovat kontakty a poučovat se ze zkušeností a poznatků. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů.


Zlatá

          

Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla.


Zelená

          

Je barvou přírody, náklonnosti, soucitu. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Díky jí se můžeme zotavit, regenerovat a načerpat novou sílu.


Růžová

          

Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Činí nás přístupnými kráse, harmonii a schopnými obojí v našem životě vyjádřit.


Světle modrá

          

Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Její vibrace připomínají nekonečnost nebe. Vyjasňuje a rozšiřuje duši i ducha.


Tmavě modrá

          

Přináší do naší duše klid, schopnost soustředit se na podstatné a hluboké poznání. je barvou spolehlivosti a hloubky.


Fialová

          

Vede nás k vnitřní jednotě se životem. její vibrace nám zjevují skryté životní dimenze, probouzejí v nás obětavost, nadosobní lásku a idealismus. Bolestné zkušenosti pomáhá přeměnit v energii duševního růstu.


Bezbarvá bílá

          

Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti.


Černá

          

Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.


Hnědá

          

Dává nám pocit zakořenění a vytrvalosti v životě. Je barvou Země. Neprůhledné: kameny zhušťují a zhmotňují vibrace své barvy.


Průsvitná

 

Kameny jsou účinné hlavně v oblasti citů a vjemů. Svým mírně uklidňujícím účinkem otvírají naši duši hlubším dimenzím.


Průhledná

 

Průhledné kameny nás spojují s nejvyššími duševními aspekty svých barev a ostatních vlastností. Rozšiřují a zušlechťují celou naši bytost.